नयाँ बजेट सार्वजनिक, एमाले भने असन्तुष्ट

काठमाडौं । प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसको लामो समयसम्मको संसद अवरोधपछि संसदबाट पारित भएका बजेटप्रति सत्तारुढा दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी९एमाले०का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले यो अर्थमन्त्रीको बजेट हो कि अर्थमन्त्रीको पार्टीको रु भन्ने प्रश्न गरी असन्तुष्ट व्यक्त गर्नुभएको छ । अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले सदनमा पेश...

नबिल बैंकको कार्यभार पुनः ढुंगानाको काँधममा

काठमाडौं । नबिल बैंकका सीईओ ज्ञानेन्द्र ढुंगानाको कार्यकाल २ वर्ष थप भएको छ सञ्चालक समितिको बैठकले आगामी असार १७ गतेदेखि लागू हुने गरी थप २ वर्षका लागि पुनः सीईओमा नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको कम्पनी सचिव विश्वप्रकाश पौडेलले जनाएका छन् यस सँगै बैंकोकार्यभार ढुंगानाको काँधमा पर्न...

इन्टरपोलमार्फत दुई अपराधी पक्राउ

काठमाडौं । ज्यान सम्बन्धी कसूर मुद्दा र विद्युतीय कारोवार कसूर सम्बन्धी मुद्दामा इन्टरपोलबाट रेड नोटिस जारी भएका २ जना फरार अपराधीहरु पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेहरूमा मोरङ लेटाङ नगरपालिका(३ ठेगाना भएका ४१ वर्षीय बल बहादुर लिम्बु र नवलपरासी पूर्व मध्यबिन्दु नगरपालिका(१३ ठेगाना भएका २३...

राजनीति

काठमाडौं । संघीय संसदको राज्य व्यवस्था तथा सुशासन समितिका सभापति रामहरि खतिवडाले नेपालको संविधान जारी भइसकेपछि सबैले चासो राखेको विधेयक निजामती सेवा विधेयक भएको उल्लेख गर्दै निजामती सेवालाई स्थायी सरकारको रुपमा लिनुपर्ने बताएका छन् । राजधानीमा आयोजित निजामती सेवा विधेयकबारे...
काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष माधव कुमार नेपालले तत्काल एमालेसँग एकता नगर्ने बताउनुभएको छ । पार्टी केन्द्रीय कार्यालय आलोक नगरमा नेकपा कोशी कमिटिद्वारा आयोजित प्रशिक्षण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उहाँले त्यस्तो अभिव्यक्ति दिनुभएको हो । आफ्नो पार्टीप्रति प्रधानमन्त्री...
काठमाडौं । उपप्रधान एम् गृहमन्त्री रवि लामिछानेले अब सिंहदरबार सबै आम नागरिकका लागि खुला गर्ने घोषणा गरेका छन । आफूले कार्यकालको सय दिन पूरा गरेको सन्दर्भमा पत्रकार सम्मेलन गरेर गृहमन्त्री लामिछानेले सिंहदरबारका प्रवेश पहुँचवालाहरुको लागि मात्र हुने, आफ्नो मान्छे भित्र...

प्रदेश

सुदामा बिशेष

काठमाडौं ।नेपाल टेलिकमले आफ्ना ग्राहकहरुका लागि जीएसएम मोबाइल तथा एफटीटीएचफाइबर टु द होममा विभिन्न आकर्षक प्याकेजहरु उपलब्ध गराउने भएको छ। यी अफरहरु २०८१ असार १० देखि लागु हुने जानकारी दिएको छ। अब सजिलो अनलिमिटेड प्रिपेड तथा पोस्टपेड योजना अन्तर्गत रु।...

अर्थतन्त्र

प्रभु बैंकको ३०४ औं शाखा बझाङमा

  काठमाडौं ।राजधानीको बबरमहलमा मुख्यशाखाकार्यलय खोली देशैभरशाखाकार्यलय सञ्चालन गर्दैलाने उद्येश्य राखेको प्रभु बैंकले शाखा सञ्जाल विस्तार गर्ने क्रममा बझाङ्गमा स्थित जयपृथ्वी नगरपालिका वडा नं। १०...

शिक्षा

  काठमाडौ । काठमाडौँ महानगरपालिकाले सामुदायिक विद्लायले भाडामा लगाएका सटरमा धमाधम ताला लगाउन थालेको छ। महानगरपालिकाको शिक्षा विभागले आइतबार ४ वटा सामुदायिक विद्यालयले भाडामा लगाएका ६१ वटा सटरमा ताला लगाएको छ। महानगरले रामशाहपथमा रहेको पद्मोदय माध्यमिक विद्यालयले भाडामा दिएका १७ वटा...

जिवनशैली

भोली हामी पनि जेष्ठ नागरिक हुन सक्छौं ः सांसद भगवती चौधरी

  कावासोती,। महिला, बालबालिका तथा ज्येष्ठ नागरिक मन्त्री भगबती चौधरीले भोली हामी पनि ज्येष्ठ बन्छौँ भन्ने कुरा कसैले भुल्न नहुने बताउनुभएको छ । रिटर्नी माइग्रेन्ट नेपाल...

प्रभु बैंकका ग्राहक र कर्मचारीलाई हेयर एन्ड शान्ति सैलुनमा सौन्दर्यता बढाउनछुट

काठमाडौं । प्रभु बैंक लिमिटेडका ग्राहक तथा कर्मचारीहरुलाई कमलादीस्थित हेयर एन्ड शान्ति युनिसेक्स सैलुनले सौन्दर्यता बढाउने बारेमा विशेष छुट दिने भएको छ । प्रभु...

समाचार

गृहमन्त्री लामिछानेद्धारा सिंहदरबार सबैका लागि खुला गर्ने घोषणा

काठमाडौं । उपप्रधान एम् गृहमन्त्री रवि लामिछानेले अब सिंहदरबार सबै आम नागरिकका लागि खुला गर्ने घोषणा गरेका छन । आफूले कार्यकालको सय दिन पूरा गरेको...

नारायण गढ– मुग्लिन सडकमा पहिरोको उच्च जेखिम

  चितवन । नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा २५ ठाउँका पहिरोको उच्चजोखिम रहेको यहाँस्थित डिभिजन सडक कार्यालयले जनाएको छ । उक्त कार्यालयका प्रमुख रमेशप्रसाद पौडेलका अनुसार तीमध्ये चार स्थान...

ताप्लेजुङमा बाढीको वितण्डा

काठमाडौं । ताप्लेजुङमा गएरातिदेखि परेको अविरल वर्षापछिको बाढीका कारण एउटा काठको पुल बगाएको छ। फाक्तालुङ गाउँपालिका–५ मा पर्ने सिवासा खोलामा आएको बाढीका कारण हल्का...